0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Grunge USA EL_SALVADOR FLAG CONNE CHINA Decorative чинија Керамички плочи занает со приказ за домашна канцеларија wallид вечера

Grunge USA EL_SALVADOR FLAG CONNE CHINA Decorative чинија Керамички плочи занает со приказ за домашна канцеларија wallид вечера

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Коска Кина. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коска, висококвалитетни материјали, со мазна површина што нема да ви ги исече рацете, нежни и убави и издржливи. Лесен за употреба : Оваа плоча за декорација на коски со штанд за приказ може да се прикаже во кинески кабинет, на аранжман на полица или на странична маса, или обесена на wallидот, што изгледа многу елегантно и уметничко. Лесно за расклопување : Оваа декоративна чинија е дизајнирана со самолепливо, дури и ако сакате да ја расклопите подоцна е многу удобен, само-лекување може да го направи wallидот без ознаки, инсталацијата е исто така многу едноставна. Повод : Исклучителната декоративна чинија е погодна за дома, дневна соба, спална соба, студија, коридор, канцеларија, ресторан, хотел, празник, декорација на домови и други места, исто така и романтичен подарок за изненадување за собирање пријатели или семејна вечера. Одличен подарок : Оваа плоча за коски од Кина е одличен избор за годишнина, свадба, родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ, тие ќе бидат шокирани од супериорниот квалитет на предметот кога ќе ја отворат сегашноста. Печатена коска Кина Декоративна чинија за wallид што виси персонализирана керамичка декоративна плоча со вертикална штанд за домашна канцеларија клуб за употреба на wallидови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат