0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3 во 1 Станица За Полнење За Повеќе Уреди Apple,Безжичен Полнач за Iphone 14/14 Pro Max Серија итн. Епл Гледајте 8 Серија Полнач, Мулти Полнач Станица За Apple Airpods Макс

3 во 1 Станица За Полнење За Повеќе Уреди Apple,Безжичен Полнач за Iphone 14/14 Pro Max Серија итн. Епл Гледајте 8 Серија Полнач,

DEN 686.40
Достапно за нарачка

Залиха

ВЕРАТА НА ОВИСБАИ е да изгради бренд кој гради подобар свет, да обезбеди подобро решение за специфични проблеми во животот. Микро Проектот ОВИСБАИ е помош за изградба на здрава планета.Ние ќе донираме 0,1 долар од секоја нарачка на WWF (Светски Фонд за Диви Животни). [3 Во Еден,Без Хаос] безжичната подлога за полнење може истовремено да полни i Phone, i Watch и Airpods. Нема повеќе кабли, нема повеќе хаос, Еден полнач е еднаков на безжичен полнач i Phone, безжичен apple watch полнач, безжичен apple airpods макс полнач. ●[Уреди за поддршка] Компатибилен со : ① телефони : iphone 14/14 Pro Max/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max/12 Mini/12 Pro Max/11/11 Pro Max/XS/XS Max/XR/X/8/8 P итн; ② iwatch : 8/SE/7/6/5/4/3/2; ● airpods : Air Pods Про/3/2 итн. € [Преклопен Дизајн,За Патување]пристаништето за повеќе полнење е преклопливо, лесно и преносливо, може лесно да се стави во торба или куфер ако сакате да патувате или службено патување. ●[Безбедносно Полнење, Мулти-Заштита] дизајнот на подлогата за полнење со заштита од прекумерен напон,заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерна температура ќе ја наполни безбедноста на вашите уреди.излез на i Phone : 7.5 W❄Iwatch Излез : 2.5 W❄излез На Слушалки : 3 W. € [Висок Квалитет, 1 Година Гаранција] - Секоја станица за полнење ќе биде строго тестирана и исто така помина FCC/CE/CI сертификација. Ветуваме Дека Ако наидете на некој проблем за 1 година, контактирајте не ве молиме, ќе ветиме дека ќе се вратиме безусловно. [3 Во Еден,Без Хаос] безжичната подлога за полнење може истовремено да полни i Phone, i Watch и Airpods. Нема повеќе кабли, нема повеќе хаос, Еден полнач е еднаков на безжичен полнач i Phone, безжичен apple watch полнач, безжичен apple airpods макс полнач. ●[Уреди за поддршка] Компатибилен со : ① телефони : iphone 14/14 Pro Max/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max/12 Mini/12 Pro Max/11/11 Pro Max/XS/XS Max/XR/X/8/8 P итн; ② iwatch : 8/SE/7/6/5/4/3/2; ● airpods : Air Pods Про/3/2 итн. € [Преклопен Дизајн,За Патување]пристаништето за повеќе полнење е преклопливо, лесно и преносливо, може лесно да се стави во торба или куфер ако сакате да патувате или службено патување. ●[Безбедносно Полнење, Мулти-Заштита] дизајнот на подлогата за полнење со заштита од прекумерен напон,заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерна температура ќе ја наполни безбедноста на вашите уреди.излез на i Phone : 7.5 W❄Iwatch Излез : 2.5 W❄излез На Слушалки : 3 W. € [Висок Квалитет, 1 Година Гаранција] - Секоја станица за полнење ќе биде строго тестирана и исто така помина FCC/CE/CI сертификација. Ветуваме Дека Ако наидете на некој проблем за 1 година, контактирајте не ве молиме, ќе ветиме дека ќе се вратиме безусловно. 1 : Паметен Телефон. Apple : iphpne14 pro max,iphone14 pro,iphone14 плус,iphone 14,iphone13, 13 Pro, 13mini, i Phone 12, 12 Pro, 12mini, i Phone SE2022, SE2020 ,i Phone11, 11 Pro, 11 Pro Max,i Phone X, xs max, xr, iphone 8, 8plus. Самсунг : Галакси З Флип 4/Галакси З пати 4/Галакси С22, С22+, С22 Ултра, Галакси С21, С21+, С21 Ултра, С20, С20 Ултра, С20+, 10, 10+, 10е, 9, 9+, 8, 8+, 7, 7еџ. Забелешка 20, Забелешка 20 Ултра, Забелешка 10, Забелешка 10 Плус, 9, 8, 7, 6, 5. МОТОРОЛА : дроид турбо, Дроид турбо2 Дроид5, Мото Макс, Ултра М, Мото Х Сила. 2 : Паметен Часовник (само ивоч). Епл : ивоч 8/7/6/СЕ/5/4/3/2. 3 : Слушалки. Apple : Air Pods 3/2/Pro, и други TWS слушалки кои поддржуваат безжично полнење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат