0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гаража На гриот Б3203 ШЕФ Пенење Површина Миење 35oz, Бела

Гаража На гриот Б3203 ШЕФ Пенење Површина Миење 35oz, Бела

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Богата, прилепена снежна пена избегнува гребнатини предизвикани од миење. p H-неутрален за задржување на постојните восоци и заптивки за рутинско одржување. Формулација за заземјување помешана за системот За Автоматско Мешање НА Топови ОД Пена ШЕФ. Двослојната формула за пена го продолжува времето на живеење, го подобрува дејството на чистење. Примарната пена се држи до површинскиот омекнувачки патен филм, Органски загадувачи секундарната пена ослободува и ги носи абразивите на земја. Пенење Површина Миење 35oz. Пенење Површина Миење 35oz. Запознајте го најбезбедниот начин за перење. Работевме на хемијата напорно за Да ја направиме Пенењето На Површината неутрално, така што нежно се чисти и го продолжува животниот век на вашите постоечки восоци и заптивки. Ова е чистачот за пенење што треба да го користите за рутинско перење за да го одржите Најдоброто од Финишот на Шоуто. Тоа може да се користи како пред-миење или без допир перење. Тоа е исто така одличен начин да ја зголемите безбедноста и забавата на вашата неделна терапија за перење автомобили. Заедно со нашата ексклузивна двослојна формулација на пена, друга напредна технологија на нашите производи за пенење е нивната вискозност, која е прецизно калибрирана за работа со ексклузивната функција За Автоматско Мешање На Шефот пена Топови. Оваа функција ви овозможува да навртувате шише со миење и прскање во соодветен сооднос. Оваа мека пена нежно олабавува, крева, инкапсулира и ослободува загадувачи, длабоко чистејќи ја бојата додека избегнувате гребнатини предизвикани од миење. Примарната пена се држи до површинскиот омекнувачки патен филм, органски загадувачи. Секундарната пена ослободува и ги носи абразивите на земја. Миењето На Површината за Пенење е неутрално за да ги задржи постојните восоци и заптивки за рутинско одржување. Од 1990 година ги развивме, произведувавме и флаширавме нашите производи за нега на течни автомобили во нашиот сопствен производствен и дистрибутивен центар ВО САД, давајќи ни целосна контрола на квалитетот врз нашите миења, полирања и восоци. Нашите крпи, крпи, алати, машини за удирање, гаражна опрема и додатоци се дизајнирани од нас за да ги исполниме нашите високи стандарди за совршенство и квалитет. Секогаш размислуваме како можеме да направиме подобар производ, оној што им помага на љубителите на автомобили да се приближат до совршенството. "Доволно добро" не е во нашиот вокабулар. Зошто? Затоа што прво го правиме тоа за себе, и го сакаме најдоброто. Нашата гордост е на линија. Ако не е најдоброто што можете да го купите, тоа не излегува од вратата. Се што правиме има своја цел. Нашите производи не се за секого. Тие се за оние кои ја ценат изработката, вниманието на деталите и бескомпромисниот стандард за квалитет. Ние градиме бренд кој ќе живее како наше наследство. Затоа се осудуваме врз основа на резултатите што ги доставуваме. Го правиме она што го сакаме—поминуваме време со автомобили и луѓе кои ги сакаат. Тоа е нашиот вид на забава. Ние сме инспирирани и горди на резултатите што ги постигнуваат нашите клиенти. Нема подобро чувство. Ги покануваме љубителите на автомобили насекаде да ни се придружат во славењето на задоволството од поседување, подобрување и грижа за автомобилите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат