0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лиуж Ладен Котел Со Славина Буре За Пијалоци Со Голем Капацитет Стакло За Домаќинство Барел За Сок Од Дневна Соба

Лиуж Ладен Котел Со Славина Буре За Пијалоци Со Голем Капацитет Стакло За Домаќинство Барел За Сок Од Дневна Соба

DEN 872.00
Достапно за нарачка

Залиха

Горниот и долниот двослоен дизајн, класифицирано складирање. Со чешма, удобен и брз, подготвен за пиење. Керамички капак за прашина, заклучете ја свежата храна, безбедна на влезот. Може да собере сок, млечен чај, пиво, миризлив чај итн. Комплетен сет, погоден за самокористење и гостопримство. Горниот и долниот двослоен дизајн, класифицирано складирање. Со чешма, удобен и брз, подготвен за пиење. Керамички капак за прашина, заклучете ја свежата храна, безбедна на влезот. Може да собере сок, млечен чај, пиво, миризлив чај итн. Комплетен сет, погоден за самокористење и гостопримство. Дизајн на горниот и долниот двослоен слој, класифицирано складирање со чешма, удобно и брзо, подготвено за пиење керамичка покривка за прашина, заклучување на свежа храна, безбедна на влезот може да содржи сок, млечен чај, пиво, миризлив чај итн.Комплетен комплет, погоден за самостојна употреба и гостопримство материјал : стакло, содржина на метален пакет : а-килибарна кофа + славина од Нерѓосувачки челик + 1 овошна вилушка тегла + 6 лажици-Килибарна Кофа + Славина Од Нерѓосувачки Челик + 6 Чаши + 1 Овошна Вилушка Тегла + 6 Топки : Како што е прикажано на сликата,Пакетот вклучува : шише со ладна вода * 1 сет (не вклучува други показни ставки)Совети : 1. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.Комплетен сет, погоден за самокористење и гостопримство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат