0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Боемска Етничка Перница Опфаќа 2 Пакувања 18х18 Инчи Гроздобер Геометриски Изгорен Портокал Фрли Перница Лен Декоративна Црвена Југозападна Перница Покрива Капак З

Боемска Етничка Перница Опфаќа 2 Пакувања 18х18 Инчи Гроздобер Геометриски Изгорен Портокал Фрли Перница Лен Декоративна Црвена

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Залиха

Постелнина. ®Големина : кутијата за перници со изгорена портокалова боја е 18 Х 18 инчи. Моделот е двостран печатен.ЗАБЕЛЕШКА : Нема Полнење/Вметнете!!!. ●Материјал● : овие југозападни навлаки за перници се изработени од висококвалитетна памучна и ленена мешана ткаенина.Материјалот е пријателски за кожата, мек и удобен.Лесно се ставаат или отстрануваат. Скриениот патент е практичен без да влијае на изгледот. €Уникатен q : гроздобер бохо фрли шаблони за перници се произведени од професионални дизајнери. Овој капак за перница е отпечатен со техника НА 3Д печатење СО висока прецизност. Бојата е точна и светла, моделот е јасен, нема избледување на бојата. ®Мулти Апликација : овие навлаки за перници се погодни за украсување на вашата дневна соба,кауч,софа,спална соба,трпезарија,балкон,автомобил,канцеларија итн. ●Лесен За Нега● : капакот на перницата за фрлање декор може да се мие во машина на ладен нежен циклус со благ детергент и вода. Не избелувајте. Не пеглајте. Постелнина. ®Големина : кутијата за перници со изгорена портокалова боја е 18 Х 18 инчи. Моделот е двостран печатен.ЗАБЕЛЕШКА : Нема Полнење/Вметнете!!!. ●Материјал● : овие југозападни навлаки за перници се изработени од висококвалитетна памучна и ленена мешана ткаенина.Материјалот е пријателски за кожата, мек и удобен.Лесно се ставаат или отстрануваат. Скриениот патент е практичен без да влијае на изгледот. €Уникатен q : гроздобер бохо фрли шаблони за перници се произведени од професионални дизајнери. Овој капак за перница е отпечатен со техника НА 3Д печатење СО висока прецизност. Бојата е точна и светла, моделот е јасен, нема избледување на бојата. ®Мулти Апликација : овие навлаки за перници се погодни за украсување на вашата дневна соба,кауч,софа,спална соба,трпезарија,балкон,автомобил,канцеларија итн. ●Лесен За Нега● : капакот на перницата за фрлање декор може да се мие во машина на ладен нежен циклус со благ детергент и вода. Не избелувајте. Не пеглајте. Зошто да ги избереме нашите производи? Секоја од нашите перници за фрлање е отпечатена со посебна шема на тема, печатењето е јасно, може да додаде еден вид виталност во вашиот живот! Карактеристики На Производот : Материјали : Ленена Ткаенина. Големина : 18х18 Инчи (45Х45 см) Шема : Отпечатена на две страни, без избледување по миењето. Може да има мала разлика помеѓу сликата и темите во боја предизвикани од осветленоста на светлината. Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Фрли Перница Капаци, Без Вметнување Или Полнење. Предност : Прекрасни црвени навлаки за перници во југозападен стил декорација на навлаки за перници за вашата дневна соба, кауч,софа,спална соба,трпезарија,балкон,автомобил, канцеларија итн.Совршени подароци за вашето семејство и пријатели. Инструкции За Миење : 1. Миење раце : Измијте ги боемските перници за фрлање во ладна вода,може да се користи благ детергент и исплакнете повторно со вода откако ќе ги отстраните дамките. Природно исушете го воздухот. 2. Машинско перење : Нежно машинско перење на ладен нежен циклус со благ детергент и вода. 3. Не пеглајте, не избелувајте.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат