0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CANIGHT 4pcs Аукција Чекан Играчки Mutitool Деца Playsets Судија Костим Јастог Чекан Правда Чакал Чекан Реквизит Реквизити Суд Снабдување Дрвени Мултифункционални Дете Пресуд?

CANIGHT 4pcs Аукција Чекан Играчки Mutitool Деца Playsets Судија Костим Јастог Чекан Правда Чакал Чекан Реквизит Реквизити Суд

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Судија Костим Гавелс : Направен од природно дрво со мазна завршница и, цврст и сигурен. Може да биде како дрвени чекан играчки за деца. Алатка за судска Пресуда : Чеканот На Дрвениот судија има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Детски Додаток За Костими : дрвениот чекан е лесен; можете да го носите лесно и погодно. Можеш да уживаш. Судија Тропа : дрвениот комплет чекан на судијата е изработен од врвен материјал, кој може да биде долго време, погоден за повеќе прилики. Судски Гавел : звукот на тропање на гавелот е гласен и јасен, што е многу аукција. Судија Костим Гавелс : Направен од природно дрво со мазна завршница и, цврст и сигурен. Може да биде како дрвени чекан играчки за деца. Алатка за судска Пресуда : Чеканот На Дрвениот судија има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Детски Додаток За Костими : дрвениот чекан е лесен; можете да го носите лесно и погодно. Можеш да уживаш. Судија Тропа : дрвениот комплет чекан на судијата е изработен од врвен материјал, кој може да биде долго време, погоден за повеќе прилики. Судски Гавел : звукот на тропање на гавелот е гласен и јасен, што е многу аукција. Пакетот Вклучува 4 x судски чекан 4 x Основни Карактеристики-Големина : 25,00 X8,50 X4, 50cm/9, 82 X3, 34 X1 судија чекан алатка. - Одличен реквизит за Судиски костим во училишна претстава или лајкови. Ќе добиете чекан и основен чекан за јастог. - Боја : Како Што Е Прикажано алатка за судска пресуда - оваа алатка за чекан е направена од добар материјал за долго време и употреба. - Направено од природно дрво со мазна завршница и, цврсто и сигурно. Може да биде како дрвени чекан играчки за деца суд снабдување. - Звукот на тропање на гавелот е гласен и јасен, што е многу аукција дрвенatам. - Добар подарок за претседател на одборот, адвокат, судија, претседател на локален клуб, аукционер и повеќе судски гавел. - Материјал : Дрво правда Чакал Опис На Стоки Играј Играчка Гавел и блок сет е направен од елегантен дрвен материјал, тој е и безбеден за долготрајна употреба.судијата чекани Добар избор за подарок за судија, претседател на одборот, адвокат, аукционер, претседател на локален клуб и така натаму.судија наредба звукот на тропање е јасен и гласен, што е многу погодно за аукции.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат