0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 3/16-8-32 х 1-Количина 1000

Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 3/16-8-32 х 1-Количина 1000

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Исто така познат Како Рамо Завртки или Стриптизета Завртки. Завртките на рамената имаат рамо без навој што е поголемо во дијаметар од конците. Завртките на рамената имаат три главни компоненти : главата, рамото и конецот. Примена користи : удар и умре, пластични калапи за инјектирање, итн. 304 нерѓосувачки челик е отпорен на корозија и ' рѓа. Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 3/16-8-32 х 1-Количина 1000.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат