0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тереве Склопувачки Организатор Пластична Кутија За Складирање Со Преклопување Кутија За Заштеда На Простор Носете Повеќенаменски Пренослив Носач За Корпи За Скл?

Тереве Склопувачки Организатор Пластична Кутија За Складирање Со Преклопување Кутија За Заштеда На Простор Носете Повеќенаменски

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

АПЛИКАТИВНА СЦЕНА>>>Се Користи во вашата спална соба како корпа за складирање облека; кујна за средување на работите, задниот дел од багажникот за уредување и чистење на багажникот, кампување или друга активност на отворено. Кантите за складирање ви овозможуваат ефикасно да организирате, складирате широк спектар на предмети и предмети, да ги чувате вашите книги, документи, играчки и многу повеќе уредни и подвиткани за употреба во домот, канцеларијата или во багажникот на вашиот автомобил за лесно. Гајбите може да се користат за организација околу куќата, станот, студентската соба или и да се чуваат подалеку во гаражата кога не се користат. Компактен за неколку секунди за практично складирање и искористување на просторот, кантите за складирање може да се наредат додека се отворени или затворени за да се зголеми просторот. Лесно се отвораат и затвораат, овие лесни издржливи торби може да се чуваат во багажникот на вашиот автомобил или ТЕРЕНЕЦ и да се користат за купување намирници. Удобните, странични рачки за држење го прават тешкото кревање ветре; Лесно се чисти, едноставно измијте ја секоја канта со вода и избришете ја.Откако ќе се отвори, гајбата се заклучува во положба што го прави во движење и кога нуди решение за заштеда на простор за вашиот багажник, Гаража, двор, бизнис итн.Easyономски ДИЗАЈН – Лесен зафат направете ги кутиите ветре и вклучува агли за дополнителна удобност за време на.Повеќенаменска Кутија За Складирање - нашите пластични кутии за складирање се за организирање простор во плакарот, уредно уредување на багажникот на вашето возило или складирање облека, играчка, книги,ужина и намирници.Пакетот Вклучува : 1 х Гајби За Складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат