0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Puroayet Martingale Culle for Cods рефлектирачки најлон за обука на кучиња, меки поставени, без прицврстување, јаки од не'рѓосувачки челик, јака за ланец од не'рѓосувачки челик за г

Puroayet Martingale Culle for Cods рефлектирачки најлон за обука на кучиња, меки поставени, без прицврстување, јаки од не'рѓосувачки

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Големина за јаки од кучиња со ланец на маргинал : јаката е достапна во три димензии, мали, средни и големи, погодни за големи средни кучиња и мали кучиња, со вратови кои се движат од 10 инчи до 24 инчи, а јаката е прилагодлива во должина. S- (вратот на кучиња10 -15inches), M- (вратот на кучињата15-19inches), L- (вратот на кучињата19-23inches). Боја од јаки од кучиња : црвена, виолетова, зелена, небесна сина боја. Тоа би било одличен подарок за вашето куче. Материјалот на јаката на кучињата : Удобно меко поставено зашиено на најлонското мрежно поврзување, удобно, издржливо, дишење и светло. Синџирот од не'рѓосувачки челик е здрав и не 'рѓа. Јаката лесно се чисти. Долг сервисен живот. Без повлекување и безбедно : рефлексивни најлон јаки со ланец од не'рѓосувачки челик. Синџирот од не'рѓосувачки челик може да се истегне за да се олесни силата на затегнување, вратот на кучето и вашите раце ќе бидат порелаксирани. Постојат рефлексивни линии на јаката. Кога кучето оди во текот на ноќта, светлата и картоните ќе направат јаката на кучињата да има добар рефлективен ефект, што го прави кучето побезбедно ноќе. Услуга по продажба : Кога ќе го добиете пакетот, ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте не или вратете го пакетот бесплатно. Јаката е достапна во три димензии, мали, средни и големи, погодни за големи кучиња и мали кучиња со вратови кои се движат од 10 инчи до 24 инчи, а јаката е прилагодлива во должина. S- (вратот на кучиња10 -15,5inches), M- (вратот на кучињата15.5-19.5inches), L- (вратот на кучињата19.5-23.5inches). Боите се црни, сини, портокалови и розови. Синџирот од не'рѓосувачки челик е силен, а не 'рѓа. Јаката е отпорна на дамки и водоотпорен, миење и чист.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат