0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бкдфд Пејзажно Сликарство Преклопен Вентилатор Скулптура Класичен Танц Вентилатор Помпон Машки И Женски Обожаватели Обожавател За Декорација На Домот

Бкдфд Пејзажно Сликарство Преклопен Вентилатор Скулптура Класичен Танц Вентилатор Помпон Машки И Женски Обожаватели Обожавател

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Изгледот е едноставен и класичен. Преклопните вентилатори се одлични за летото за да бидете ладни. Може да се користи како танц или костим реквизит. Можете исто така да го дадете на член на семејството или пријател. Тој е со мала тежина и погоден за секојдневна употреба. Изгледот е едноставен и класичен. Преклопните вентилатори се одлични за летото за да бидете ладни. Може да се користи како танц или костим реквизит. Можете исто така да го дадете на член на семејството или пријател. Тој е со мала тежина и погоден за секојдневна употреба. Изгледот е едноставен и класичен.Преклопните вентилатори се одлични за летото за да бидете ладни.Може да се користи како танц или костим реквизит.Можете исто така да го дадете на член на семејството или friend.It е мала тежина и погодна за секојдневна употреба.Големина : како што е прикажано на сликата пакетот вклучува : 1* Рачен Вентилатор (без други ставки на екранот)Забелешка : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.2. Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради разликите во компјутерските екрани и монитори. Ви благодариме за разбирањето!Рачно Преклопен Вентилатор, Рачен Вентилатор Во Кинески Гроздобер Стил Абаникос Де Мано Со Ракав Од Ткаенина, Свилен Вентилатор со Рамка од Бамбус и Елегантен Реследник за Декорација за Танцување На Забави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат