0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MWS Големопродажен Пакет од 12 Армиски Капа На Армијата На Соединетите Држави Игла За Ревер/Синџир На Клучеви

MWS Големопродажен Пакет од 12 Армиски Капа На Армијата На Соединетите Држави Игла За Ревер/Синџир На Клучеви

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Мерки 1-7/16 "Широк х 3/4" Висок. Синџир Мерки : 2-3/8" Долго. Нашите иглички се удираат од метал на златари, исполнета мека боја на емајл и епоксидна обвивка. Иглата се прицврстува со она што е познато како спојка за пеперутка, што е еден од најпопуларните современи методи за прицврстување иглички, познат и како воена спојка. Задниот дел на иглата има прикачен мал држач и кога спојката на пеперутката е исцедена и извлечена од шипката, иглата се ослободува од спојката. Мерки 1-7/16 "Широк х 3/4" Висок. Синџир Мерки : 2-3/8" Долго. Нашите иглички се удираат од метал на златари, исполнета мека боја на емајл и епоксидна обвивка. Иглата се прицврстува со она што е познато како спојка за пеперутка, што е еден од најпопуларните современи методи за прицврстување иглички, познат и како воена спојка. Задниот дел на иглата има прикачен мал држач и кога спојката на пеперутката е исцедена и извлечена од шипката, иглата се ослободува од спојката. Мерки 1-7/16" Широк х 3/4" Високи Синџири Мерки : 2-3/8" Долго · Нашите иглички се удираат од метал на златари, исполнета мека боја на емајл и епоксидна обвивка. · Иглата се прицврстува со она што е познато како спојка за пеперутка, што е еден од најпопуларните современи методи за прицврстување иглички, познат и како воена спојка. Задниот дел на иглата има прикачен мал држач и кога спојката на пеперутката е исцедена и извлечена од шипката, иглата се ослободува од спојката. Популарна Употреба : игла за ревер е мал игла што се носи на облеката на реверот на јакна. Игличките за ревер може да бидат украсни или може да укажуваат на поврзаноста на носителот со организација или причина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат