0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bgzdt Фотографија Светлина L4500K Видео Светло 2 Сет Со Статив Затемнување Студио Панел Светлина За Студио Фотографија ФОТО LED Светло

Bgzdt Фотографија Светлина L4500K Видео Светло 2 Сет Со Статив Затемнување Студио Панел Светлина За Студио Фотографија ФОТО

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Моќна ЛЕД светилка со голема моќност, ниска вредност на греењето и долг работен век. Опремен со лцд-екран , прикажете поинтуитивно и лесно контролирајте. Чувствувајќи се удобно, прецизно и удобно со затемнувањето на копчето. Професионални ПРЕДВОДЕНИ ВОЗЕЊЕ ИЦ и без треперење светлина со ефикасност до 96%. Бидете издржливи на производот поради металните материјали. Моќна ЛЕД светилка со голема моќност, ниска вредност на греењето и долг работен век. Опремен со лцд-екран , прикажете поинтуитивно и лесно контролирајте. Чувствувајќи се удобно, прецизно и удобно со затемнувањето на копчето. Професионални ПРЕДВОДЕНИ ВОЗЕЊЕ ИЦ и без треперење светлина со ефикасност до 96%. Бидете издржливи на производот поради металните материјали. Карактеристики : Моќна ЛЕД светилка со голема моќност, ниска вредност на греење и долг работен век.Опремен со лцд-екран , прикажете поинтуитивно и лесно контролирајте.Чувствувајќи се удобно, прецизно и удобно со затемнувањето на копчето.Професионални ПРЕДВОДЕНИ ВОЗЕЊЕ ИЦ и без треперење светлина со ефикасност до 96%.Двојна батерија и поддршка НП-Ф550 / НП-Ф750 / нп-Ф970 батерија.Поддршка на адаптер за батерии за да се задржи долгиот lasting.Be издржлив на производот поради металните материјали.Спецификации : led quty : 200pcscolor температура : Прилагодливи 3200k~5600 KLumen : 1650 LMAngle : 120 степени живот : 50000hinput Напон : 110 V-240 V или NP-F серија батерии (батеријата не е вклучена)Моќност : 15wdisplay метод : lcdlamp големина : 263 x 263 x 40 mm About Светлината Стојат : овој прилагодлив држач за светло е конструиран од алуминиумска легура, Давајќи Му ИСКЛУЧИТЕЛНА ЦВРСТИНА за тешка работа.Способностите за цврсто заклучување ја обезбедуваат безбедноста на вашата опрема за осветлување кога се користи.Во согласност со индустриските стандарди, овој штанд ја поддржува целата главна опрема за фотографии, вклучувајќи рефлектори , софтбокс, светла, чадори, позадини и многу повеќе.Преклопена висина : 25 инчи максимална висина : 79 инчи нето тежина по лесен држач : 2,2 фунти / 1 килограммакс. Капацитет на оптоварување : 11,02 фунти / 5 килограми пигот : 1/4 или 3/8 сегменти : 3инструкции : 1.Прекинувачот за напојување : Притиснете налево за да ја вклучите батеријата.Притиснете надесно за да го вклучите адаптерот за напојување.Притиснете до средината, исклучете (вклучете ја батеријата,Исклучете,вклучете надворешно напојување)2.Прилагодување на температурата на бојата свртете го копчето во насока на стрелките на часовникот за да ја зголемите температурата на бојата.Свртете го копчето спротивно од стрелките на часовникот за да ја намалите Температурата На бојата Список на пакети : 2x L4500 light2x 2m light stand2x Пренослив bag2x филтер За бела боја2x 12v адаптер за напојување2 x кабел за напојување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат