0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кадмос Никси Цевка Часовник.Сјај Цевки Аналогни Часовник.Креативна Ретро Дигитална Променлива Боја.Исклучителна Декорација На Работната Површина-Идеја За Подаро

Кадмос Никси Цевка Часовник.Сјај Цевки Аналогни Часовник.Креативна Ретро Дигитална Променлива Боја.Исклучителна Декорација На

DEN 1119.84
Достапно за нарачка

Залиха

● ●Usb-Порти За Полнење ● овој дигитален часовник се удвојува како станица за полнење за вашиот телефон и другите USB уреди. ● ●Резервна Копија На Меморијата Q пакетот доаѓа со USB-порт адаптер и Кабел Тип-Ц за напојување на дигиталниот часовник. 1 X ЏИКСИ ЧАСОВНИК. И за дополнителна погодност, можете да го исклучите екранот по потреба. Режим 3 : поставување На Боја за секоја никси цевка. Ажурирање : 12/24 Час Временски Формат(Во Режим 1, Притиснете Го Копчето" - "За Да Го Смените 12-Часовниот Или 24-Часовниот Временски Формат. ② ②Целосно Прилагодување●овој часовник со цевки никси е опремен со ЦЕВКИ ПРЕДВОДЕНИ ОД RGB, што ви овозможува рачно да ја прилагодите бојата и да изберете од 9 различни режими на прикажување. Добро се комбинира со секое биро или маса и ќе додаде допир на софистицираност во секоја просторија. Тој нуди широк спектар на прилагодливи ефекти на осветлување, вклучувајќи светлина за градиент на виножито, дисплеј за дишење, градиент на вода што тече и режими на тајмер. ● ① 12/24 Часовен Формат За Време ● Лесно поставете го датумот и времето, изберете 12/24 часовен временски формат и прилагодете ја осветленоста според вашите желби - сето тоа без потреба од компјутерски софтвер или драјвери. Едноставно вклучете Го Кабелот Тип-Ц и УСБ-адаптерот (и двата вклучени) за да започнете да го користите веднаш. 1Х ТИП-Ц Кабел. ● ① 12/24 Часовен Формат За Време ● Лесно поставете го датумот и времето, изберете 12/24 часовен временски формат и прилагодете ја осветленоста според вашите желби - сето тоа без потреба од компјутерски софтвер или драјвери. Подарете им го како подарок на вашите деца, тинејџери, пријатели или членови на семејството и гледајте како нивните лица светнуваат од возбуда! И со 365-дневна гаранција за производот, можете да купувате со мир на умот. И за дополнителна погодност, можете да го исклучите екранот по потреба. Quol digital collock не само што овој кул дигитален часовник е одличен подарок за секоја пригода, туку е и фантастичен додаток на декорот на вашата соба. ● ●Usb-Порти За Полнење ● овој дигитален часовник се удвојува како станица за полнење за вашиот телефон и другите USB уреди. Едноставно вклучете Го Кабелот Тип-Ц и УСБ-адаптерот (и двата вклучени) за да започнете да го користите веднаш. Има две USB порти 5 V 1 A на задната страна што ви овозможуваат да полните повеќе уреди одеднаш. Quol digital collock не само што овој кул дигитален часовник е одличен подарок за секоја пригода, туку е и фантастичен додаток на декорот на вашата соба. Режим 5 : режим на светло За Дишење. Дури и ако напојувањето се исклучи, функцијата За Резервна Копија На Меморијата ќе ги зачува вашите поставки за боја и време за да не мора да ресетирате ништо кога ќе се вклучи напојувањето. Тој нуди широк спектар на прилагодливи ефекти на осветлување, вклучувајќи светлина за градиент на виножито, дисплеј за дишење, градиент на вода што тече и режими на тајмер. Не е потребно комплицирано склопување!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат