0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бриарвуд Лејн Лето Гноми Хумор Магнетни Поштенско Сандаче Покрие Плажа Сцена Стандард

Бриарвуд Лејн Лето Гноми Хумор Магнетни Поштенско Сандаче Покрие Плажа Сцена Стандард

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Автентична Бриарвуд Лејн Изработка. Отпорен на избледување/Винил за сите временски услови со магнетни ленти. Еднократно; инсталира и отстранува за неколку секунди без алатки. Лесно Чистење; Отпорен На Избледување; Додава Боја и Убавина во Вашиот Дом. Направено за да одговара на челични поштенски сандачиња со стандардна големина со димензии 6,5 "х 19" и вклучува 3 комплети самолепливи броеви на адреси. Направени за да одговараат на стандардна големина, челични поштенски сандачиња со димензии 6,5"W x 19" L. нашето поштенско сандаче лесно се прикачува на челични поштенски сандачиња користејќи магнетни ленти од секоја страна. Нашето оригинално уметничко дело отпечатено на материјал дизајниран за надворешен дисплеј обезбедува уникатни дизајни кои се издржливи колку што се убави! Со дизајни за секој празник, тема и сезона Бриарвуд Лејн сигурно ќе понуди совршен декоративен акцент! Секој капак на поштенското сандаче има опционални дупки за пробивање и вклучува пластични ремени за дополнителна безбедност од кражба/екстремно време. Вклучува и 3 комплети лепливи броеви.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат