0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RICCAR RSLH -6 Supralite Type F HEPA филтрација на вакуумско чистење торби - 6 пакувања

RICCAR RSLH -6 Supralite Type F HEPA филтрација на вакуумско чистење торби - 6 пакувања

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

6 вреќи со хепа по пакет. Одговара на моделите на RICCAR, RSL-1, RSL-2, RSL-3, RSL-4, RSL-5. Модели на едноставност се вклопуваат во 3300, 3400, 3500 и 3600. одговара на RSL1, RSL1 A, RSL2, RSL3, RSL4 и RSL5 RICCAR Supralite Urright Vacuum средства за чистење. Исто така, ќе одговара на сите модели на слобода на едноставност 3300, 3400, 3500, 3600.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат