0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Зандо Бебе Сонце Шапка Дете Насмеано Лице Кофа ШАПКА UPF 50+ Заштита Од Сонце Бебе Плажа Кофа Капа Прилагодливи Бебе Сонце Капи

Зандо Бебе Сонце Шапка Дете Насмеано Лице Кофа ШАПКА UPF 50+ Заштита Од Сонце Бебе Плажа Кофа Капа Прилагодливи Бебе Сонце Капи

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Полиестерски Влакна. Произведено во САД Или Увезено. Затворање на врвка. Висококвалитетен Материјал : оваа капа за бебешка нијанса е изработена ОД ултравиолетова ткаенина за сончање UPF 50+(полиестерски влакна), која може да ги блокира повеќето силни светлосни и ултравиолетови зраци. Во исто време, капачето за плажа за бебиња е исто така многу меко и дише, што може да го одржува бебето ладно и удобно. Овие капи за кофи за бебиња се најдобриот придружник за целото лето. Дизајн : Мека постава, прекрасен дизајн на логото на насмевка е многу светла. Шапката за бебиња е опремена со прилагодлива лента за глава и ремен за брадата, што совршено одговара на главата на бебето и може да се затегне или олабави по потреба за да се избегне потенцијалниот ризик од фатално задушување. Преклопен И Спакуван : овие капи за кофи за мали деца може да се преклопат и спакуваат за лесно складирање и задржување на обликот. Многу е погоден за сите видови активности на отворено, како што се излети и пливање, на плажи, паркови и базени. Светлите бои го прават вашето бебе убава глетка во толпата. Големина обем на главата 18,9", погоден за 6-12 месеци; обем на главата 19,7", погоден за 1-2 години; обем на главата 20,5", погоден за 2-4 години. Можете да изберете различни бои за да ги задоволите потребите на вашето бебе (сива, морнарица, бела, розова, светло сина, светло каки). Подарок за бебиња : во топла пролет и топло лето, ова бебе со капа за сонце ќе биде најдобриот избор за бебиња. Може да ја заштити главата, очите, лицето и вратот од силна сончева светлина. Прекрасното насмеано лице и класичниот дизајн со цврста боја лесно се совпаѓаат со секојдневната облека. Тоа е еден од најдобрите подароци за бебиња. Полиестерски Влакна. Произведено во САД Или Увезено. Затворање на врвка. Висококвалитетен Материјал : оваа капа за бебешка нијанса е изработена ОД ултравиолетова ткаенина за сончање UPF 50+(полиестерски влакна), која може да ги блокира повеќето силни светлосни и ултравиолетови зраци. Во исто време, капачето за плажа за бебиња е исто така многу меко и дише, што може да го одржува бебето ладно и удобно. Овие капи за кофи за бебиња се најдобриот придружник за целото лето. Дизајн : Мека постава, прекрасен дизајн на логото на насмевка е многу светла. Шапката за бебиња е опремена со прилагодлива лента за глава и ремен за брадата, што совршено одговара на главата на бебето и може да се затегне или олабави по потреба за да се избегне потенцијалниот ризик од фатално задушување. Преклопен И Спакуван : овие капи за кофи за мали деца може да се преклопат и спакуваат за лесно складирање и задржување на обликот. Многу е погоден за сите видови активности на отворено, како што се излети и пливање, на плажи, паркови и базени. Светлите бои го прават вашето бебе убава глетка во толпата. Големина обем на главата 18,9", погоден за 6-12 месеци; обем на главата 19,7", погоден за 1-2 години; обем на главата 20,5", погоден за 2-4 години. Можете да изберете различни бои за да ги задоволите потребите на вашето бебе (сива, морнарица, бела, розова, светло сина, светло каки). Подарок за бебиња : во топла пролет и топло лето, ова бебе со капа за сонце ќе биде најдобриот избор за бебиња. Може да ја заштити главата, очите, лицето и вратот од силна сончева светлина. Прекрасното насмеано лице и класичниот дизајн со цврста боја лесно се совпаѓаат со секојдневната облека. Тоа е еден од најдобрите подароци за бебиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат