0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тоалет четки &засилувач; Носители Пластични Тоалет Четка И Држач Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Бања Чистење На Тоалет Во Собата Со База Тоалет Сад Четка Бања Дода?

Тоалет четки &засилувач; Носители Пластични Тоалет Четка И Држач Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Бања Чистење На Тоалет Во Собата

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

* Оваа елегантна модерна четка за тоалет има посебна чаша и држач што обезбедува едноставно и дискретно складирање на предмети за домаќинството; го одржува подот чист и сув; компактен и компактен дизајн уредно поставен до тоалетот. * Уникатен дизајн, стабилна заграда, може да се движи нагоре и надолу . Средната дупка е дизајнирана да се исуши побрзо и не испушта непријатен мирис. * Нема да го оштети тоалетот и нечистотијата, нема да ја носи или менува својата форма и ќе остане целосно чиста. * Долгата рачка спречува прскање на валканата вода врз тоалетот за време на чистењето и лесно стигнува до дното на тоалетот. * Погоден за сите катови, бањи, кади . * Оваа елегантна модерна четка за тоалет има посебна чаша и држач што обезбедува едноставно и дискретно складирање на предмети за домаќинството; го одржува подот чист и сув; компактен и компактен дизајн уредно поставен до тоалетот. * Уникатен дизајн, стабилна заграда, може да се движи нагоре и надолу . Средната дупка е дизајнирана да се исуши побрзо и не испушта непријатен мирис. * Нема да го оштети тоалетот и нечистотијата, нема да ја носи или менува својата форма и ќе остане целосно чиста. * Долгата рачка спречува прскање на валканата вода врз тоалетот за време на чистењето и лесно стигнува до дното на тоалетот. * Погоден за сите катови, бањи, кади . Cusstally Name : рачка од нерѓосувачки челик со основен материјал за четка за тоалет : pp + нерѓосувачки челик : основна полигонска Боја : црвено вино / шампањски карактеристики : Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, фино четкање/способност за деконтаминација, 360° без чистење на мртов агол; ве Молиме имајте предвид дека може да има мала разлика во бојата поради проблеми како што се околината за снимање и осветлувањето.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа.Среќен шопинг!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат