0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Работно капаче со копчиња со џемпери лента вратоврска вратоврски за буфан капи, кафеава снегулка Ретро Божиќ

Работно капаче со копчиња со џемпери лента вратоврска вратоврски за буфан капи, кафеава снегулка Ретро Божиќ

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Залиха

полиестер/памук. Затворање на влечење. Машинско миење. Цврст еластичен опсег - Еластичниот опсег на задниот дел има засилено шиење, кое е цврсто прикачено на капачињата на буфан и нема да се пробие по повеќекратни миења, вратоврската на лентата може да се прилагоди за да одговараат на различните големини на главата спречуваат прашина и мирис да останат На косата, намалете го бројот на миења за коса; Ветроупорен, чувајте топло во зима, апсорбирајте пот, држете ја главата суво во лето, работна капа погодна за секоја сезона, во кое било време да се носи. полиестер/памук. Затворање на влечење. Машинско миење. Цврст еластичен опсег - Еластичниот опсег на задниот дел има засилено шиење, кое е цврсто прикачено на капачињата на буфан и нема да се пробие по повеќекратни миења, вратоврската на лентата може да се прилагоди за да одговараат на различните големини на главата спречуваат прашина и мирис да останат На косата, намалете го бројот на миења за коса; Ветроупорен, чувајте топло во зима, апсорбирајте пот, држете ја главата суво во лето, работна капа погодна за секоја сезона, во кое било време да се носи. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате какви било прашања или предлози, добредојде да ни испратите порака.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат