0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ГМ Оригинални делови 15267707 Резервоар за обновување на течноста за ладење на моторот

ГМ Оригинални делови 15267707 Резервоар за обновување на течноста за ладење на моторот

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Водечки производител на висококвалитетни производи. Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спектар на наградувани производи. Целосно опремена со најсовремена технологија. Сите производи се дизајнирани со професионалец во умот. Постојано модернизирање на нашите моќни уреди за да се исполнат барањата на современиот корисник. Acdelco - течноста за ладење на моторот (SLP -P1) (15267707). Acdelco - течноста за ладење на моторот (SLP -P1) (15267707). Резервоарите за ладење на моторот на GM оригинални делови се дизајнирани, дизајнирани и тестирани според ригорозни стандарди и се поддржани од Generalенерал моторс. Овие резервоари за ладење на моторот имаат вишок или прелевање на течноста за ладење во системот за ладење. Ако се појави ситуација кога на моторот му е потребна дополнителна течност за ладење, тој се користи од овој резервоар. Оригиналните делови на ГМ се вистинските делови на ОЕ инсталирани за време на производство или потврдени од „Generalенерал моторс“ за ГМ возила. Некои оригинални делови на ГМ можеби порано се појавија како оригинална опрема Acdelco GM (OE).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат