0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ES7 Доналд Трамп Тоалет Четка Со Штанд За Бања Складирање Не-Лизгање База Цврсти Длабоко Чистење Новина, Трамп Тоалет четка#2

ES7 Доналд Трамп Тоалет Четка Со Штанд За Бања Складирање Не-Лизгање База Цврсти Длабоко Чистење Новина, Трамп Тоалет четка2

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Вклучен пакет : 1 комплет Четка за Тоалет со држач. Големина : 15,7-инчна четка за тоалет, тоа е вистинската големина за да се вклопи во ќош или пукнатина надвор од патот. Материјал : тоалетна четка изработена од висококвалитетен пластичен материјал со карактеристики на силни и издржливи,може да се користи долго време. Функција : направете ја вашата тоалетна чинија повторно одлична со тоа што ќе ја одржувате зачинета и распон со оваа четка за тоалет На Трамп. Совршен и забавен подарок : особено е корисно да го четкате работ на тоалетот со Трамп. Само фатете ја рачката и толку лесно исчистете го тоалетот. Тоа е совршен подарок за себе или за вашите пријатели. Вклучен пакет : 1 комплет Четка за Тоалет со држач. Големина : 15,7-инчна четка за тоалет, тоа е вистинската големина за да се вклопи во ќош или пукнатина надвор од патот. Материјал : тоалетна четка изработена од висококвалитетен пластичен материјал со карактеристики на силни и издржливи,може да се користи долго време. Функција : направете ја вашата тоалетна чинија повторно одлична со тоа што ќе ја одржувате зачинета и распон со оваа четка за тоалет На Трамп. Совршен и забавен подарок : особено е корисно да го четкате работ на тоалетот со Трамп. Само фатете ја рачката и толку лесно исчистете го тоалетот. Тоа е совршен подарок за себе или за вашите пријатели. Носители На Тоалетна Четка Вц Борстел Доналд Трамп, Оригинална Четка За Тоалет На Трамп, Повторно Го Прават Тоалетот Одличен Командант Во Глупости Автоматски привлечени Од тоалетни чинии, само што почнувам да чистам, само се бакнувам, дури и не чекам и кога вашата четка за тоалет ќе ви дозволат да го направите тоа."Djtfeares : 1.Изработени од висококвалитетен пластичен материјал со карактеристики на силни и издржливи кои можат да се користат долго време.2.Тоалетот четка е дизајн со посебен цртан филм форма со може да биде како бања декорација.3.Четката за тоалет може да остане целосно чиста4.Четката за тоалет е корисна што може да го направи вашиот тоалет да стане почист.5.Четката за тоалет е опремена со држач за четка што е погоден за употреба и складирање.6.Кога сте во лош потег, можете да ја користите оваа четка за тоалет за да го ослободите притисокот и да направите чистење на тоалетот.7.Погоден за домашна употреба во тоалет во бања.Спецификации : Материјал : Пластика Големина : 37 см Тип на четка : Издржлив Тип Боја : Орангетип : Држачи За Четки за Тоалет пакаке вклучен : 1x четка за тоалет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат