0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ВБФОФБВ Постелнина Руно Ќебе, Декоративни За Спална Соба Троседот Кат, Прекрасна Куче Животно Милениче

ВБФОФБВ Постелнина Руно Ќебе, Декоративни За Спална Соба Троседот Кат, Прекрасна Куче Животно Милениче

DEN 790.40
Достапно за нарачка

Залиха

Рамките на ова руно ќебе е изработено од практични полиестерски влакна од микрофибер. Некои бели делови може да се појават по печатење обрасци на овој материјал. `+Еднострано печатење, тој е отпорен на избледување и може да ве придружува долго време. Не користете детергент со хлор. Fleece е соодветна алтернатива на волната со споредлива топлина, но сепак без гребење. Ќе се заљубите во оваа топлина и удобност. Фрлете го ова преку вашиот кревет за да уживате во релаксирачка дремка или каучот на вашата дневна соба. Тоа е исто така вашиот совршен партнер за зимско кампување, ранци или за употреба во климатизирана просторија. Во нашата продавница се достапни ќебиња во многу големини. Плус, можете да прилагодите ќебе со вашата омилена слика, услугата за прилагодување е бесплатна, само испратете ни е-пошта. Рамките на ова руно ќебе е изработено од практични полиестерски влакна од микрофибер. Некои бели делови може да се појават по печатење обрасци на овој материјал. `+Еднострано печатење, тој е отпорен на избледување и може да ве придружува долго време. Не користете детергент со хлор. Fleece е соодветна алтернатива на волната со споредлива топлина, но сепак без гребење. Ќе се заљубите во оваа топлина и удобност. Фрлете го ова преку вашиот кревет за да уживате во релаксирачка дремка или каучот на вашата дневна соба. Тоа е исто така вашиот совршен партнер за зимско кампување, ранци или за употреба во климатизирана просторија. Во нашата продавница се достапни ќебиња во многу големини. Плус, можете да прилагодите ќебе со вашата омилена слика, услугата за прилагодување е бесплатна, само испратете ни е-пошта. Ние сме одговорни за секоја нарачка и ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние се обидуваме да направиме подобро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат