0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
СР РС1000 57303 Сјај полски 500 мл

СР РС1000 57303 Сјај полски 500 мл

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Темелно ги отстранува дамките од катран и масло. Особено нежно и темелно. Не ја кородира гумата или бојата. РС1000 57303 Реставратор На Сјај-500 мл-грижата За Бојата за постарите лица и малку издржаните премази - Ја Освежува бојата и обезбедува зачувување на времето на површинските Мат завршетоци Со Висок лак и лесни гребнатини - Лесни за употреба - Специјална заштита под ЕКСТРЕМЕН УВ - Филтер За Сонце.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат