0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
АФКТ 65В AC/DC Адаптер Замена За Интел 82-231-019391 Nuc Комплет DC3217BY DC3217IYE DC53427HYE DCCP847DYE DCP847SK DCP847SKE D33217CK D33217GKE D53427RK D53427RKE МИНИ КОМПЈУТЕР 65 Вати Моќност СНАБДУВАЊЕ

АФКТ 65В AC/DC Адаптер Замена За Интел 82-231-019391 Nuc Комплет DC3217BY DC3217IYE DC53427HYE DCCP847DYE DCP847SK DCP847SKE

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. АФКТ 65В AC/DC Адаптер Замена За Интел 82-231-019391 Nuc Комплет DC3217 BY DC3217 IYE DC53427 HYE DCCP847 DYE DCP847 SK DCP847 SKE D33217 CK D33217 GKE D53427 RK D53427 RKE МИНИ КОМПЈУТЕР 65 Вати Моќност СНАБДУВАЊЕ. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. АФКТ 65В AC/DC Адаптер Замена За Интел 82-231-019391 Nuc Комплет DC3217 BY DC3217 IYE DC53427 HYE DCCP847 DYE DCP847 SK DCP847 SKE D33217 CK D33217 GKE D53427 RK D53427 RKE МИНИ КОМПЈУТЕР 65 Вати Моќност СНАБДУВАЊЕ. АФКТ 65В AC/DC Адаптер Замена За Интел 82-231-019391 Nuc Комплет DC3217 BY DC3217 IYE DC53427 HYE DCCP847 DYE DCP847 SK DCP847 SKE D33217 CK D33217 GKE D53427 RK D53427 RKE МИНИ КОМПЈУТЕР 65 Вати Моќност СНАБДУВАЊЕ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат