0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шапка Симпатична Слон Ѕвезда Персонализирана Торба За Пелени Ранец Прилагодено Со Име Унисекс Нега Голем Капацитет Мама Ранец

Шапка Симпатична Слон Ѕвезда Персонализирана Торба За Пелени Ранец Прилагодено Со Име Унисекс Нега Голем Капацитет Мама Ранец

DEN 502.24
Достапно за нарачка

Залиха

[ Ранец со голем капацитет] : 10,8"(Л) х 7,8"(В) х 15,7"(Ч). [ Мултифункционални Џебови] : 1 голем главен џеб, 1 преден џеб со патент, 2 странични отворени џебови, 9 мали засолништа.Торбата за пелени за бебиња доаѓа со се што ви треба кога сте во движење,за да држите се за бебето плус малку за вас. [Удобен и издржлив] : Изработен од водоотпорен најлон,издржлив и модерен,двоен патент со прилагодлив дизајн на ременот за рамо.Обложен грб и прилагодливи ремени за рамо за ултра удобност и стабилност. [Идеални подароци] : Стилски модерен стил, тоа е одлична торба за пелени/пакет за грб и за мајки и за татковци. Ако барате торба за пелени, ова е една одлична торба за пелени се-во-едно, тоа е одличен идеален избор за подарок за туширање за бебиња,денот на мајката, денот на таткото,божиќ и денот на благодарноста,треба да биде во регистарот на вашето бебе. [Услуга за задоволство] : сите прашања ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви решиме прашања за 24 часа.ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. [ Ранец со голем капацитет] : 10,8"(Л) х 7,8"(В) х 15,7"(Ч). [ Мултифункционални Џебови] : 1 голем главен џеб, 1 преден џеб со патент, 2 странични отворени џебови, 9 мали засолништа.Торбата за пелени за бебиња доаѓа со се што ви треба кога сте во движење,за да држите се за бебето плус малку за вас. [Удобен и издржлив] : Изработен од водоотпорен најлон,издржлив и модерен,двоен патент со прилагодлив дизајн на ременот за рамо.Обложен грб и прилагодливи ремени за рамо за ултра удобност и стабилност. [Идеални подароци] : Стилски модерен стил, тоа е одлична торба за пелени/пакет за грб и за мајки и за татковци. Ако барате торба за пелени, ова е една одлична торба за пелени се-во-едно, тоа е одличен идеален избор за подарок за туширање за бебиња,денот на мајката, денот на таткото,божиќ и денот на благодарноста,треба да биде во регистарот на вашето бебе. [Услуга за задоволство] : сите прашања ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви решиме прашања за 24 часа.ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Зарем не ви треба торба за пелени што спакува се што му треба на вашето малечко за еднодневно патување во рачно? Нашата стилска и издржлива торба за пелени не само што ви овозможува да го спакувате она што го сакате, туку и единствениот дизајн ќе ве направи да се истакнете! Големина : 10,8"(Л) х 7,8"(В) х 15,7"(Ч)(Капка Рака) Премиум Материјал и Изработка : Изработен од водоотпорен најлон,издржлив и модерен,двоен патент со прилагодлив дизајн на ременот за рамо.Обложен грб и прилагодливи ремени за рамо за ултра удобност и стабилност. Торба За Бебиња Со голем Капацитет : 1 голем главен џеб, 1 преден џеб со патент, 2 странични отворени џебови, 9 мали засолништа.Торбата за пелени за бебиња доаѓа со се што ви треба кога сте во движење,за да држите се за бебето плус малку за вас.одделно џебови за складирање за шише со млеко, џеб за сува и влажна облека,пелена за бебиња,крпа,шише со вода, ткиво итн., за да можете да ги организирате вашите резерви и залихите на вашето бебе. Исполнете Ја Целата Ваша Побарувачка : не Само торба за пелени,туку може да се користи и како ранец за лаптоп,торби за таблети,чанта за книги за студенти,опрема за викенд,ранец за патување и пешачење,секојдневен дневен ранец.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат