0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Toptie Custom Scrimmage Обука за тренинг Фудбал Бибс Спортски пини Волонтерски елек за возрасни/млади

Toptie Custom Scrimmage Обука за тренинг Фудбал Бибс Спортски пини Волонтерски елек за возрасни/млади

DEN 127.84
Достапно за нарачка

Залиха

полиестер. Пуни за обука на тимот на Топти се изработени од 100% полиестерска меркализација со дво-парчиња еластични ленти за половини. Лесен и вентилација игра добро во кој било спорт. Обидете ги вашите сопствени персонализирани елементи за обука со печатење на вашето име и број на двете површини!. Нашите прилагодени елеци преземаат прилагодени нарачки од големи компании и тимови, поддржуваат разни тимски натпревари и можат да печатат броеви, логоа, имиња, обрасци, итн. Погоден за апликација во повеќе сценарија : спортски настани, волонтерски активности, училишни активности, групни активности, бизнис, бизнис, бизнис, бизнис, бизнис, бизнис, бизнис, бизнис Активности за размена, итн. Совршени за идентификување на играчи во тимски спортови како кошарка, фудбал, фудбал, одбојка, бејзбол и лакроза. Материјал : 100% полиестерколор : бела, жолта, црвена, портокалова, светло, езеро, зелена, црна, 1 компјутерска (W*l) : 11,8 "x 17,7" (30 x 45 cm) 13,8 "x 21,6" (35 x 55 cm) 17,7 "x 25,6" (45 x 65 cm) 18.1 "x 28.3" (46 x 72 cm).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат