0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЏИЛСОН &засилувач; РОБЕРТС 20 х 30 Печатени Цветни Подарок Ткиво Подарок Материјали За Завиткување, Ботанички, 48 Преклопени Листови

ЏИЛСОН &засилувач; РОБЕРТС 20 х 30 Печатени Цветни Подарок Ткиво Подарок Материјали За Завиткување, Ботанички, 48 Преклопени

DEN 1240.00
Достапно за нарачка

Залиха

Премиум подарок завиткување ткиво; овој џилсон и робертс подарок ткиво доаѓа во различни убави модели и бои што го прави совршен за секоја пригода или подарок. Ткивните листови мерат 20 х 30 Инчи; 48 преклопени листови по пакет;. Разноврсна : оваа обвивка за подароци е одлична за многу различни прилики и подароци; Совршен За завиткување подароци и изработка. Џилсон Робертс нуди прекрасен избор на еколошки чувствителни заврши за широк спектар на прилики, вино и подарок кеси, ткиво, виткање лента, Тивек дизајнер пораки и повеќе,.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат