0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нов Светски Врвен Квалитет 5ft X 3Ft 5'X3' Знаме Пиратски Црнобрадест Живот

Нов Светски Врвен Квалитет 5ft X 3Ft 5'X3' Знаме Пиратски Црнобрадест Живот

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Полиестер. Полиестерско Знаме од 3 на 5 Стапки. Боја под печатени графички. Засилена лента за глава со ментални шипки за летање. Внатрешно-Надворешно. Обезбедете приватни прилагодени знамиња за вашите омилени слики. Ова знаме е изградено од полиестер и е со големина од 3'x5 ' ин. Ова официјално лиценцирано знаме е изработено од издржлив, 100% полиестер и е дизајнирано со 2 тешки метални решетки, така што е лесно да се обеси.Знамето во боја на тимот е дизајнирано со долготрајна, брза боја во боја и Врвен Квалитет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат