0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Селфи Прстен Светло Три-Боја Затемнета 360° Ротација Со Држач За Држач За Мобилни Телефони Со Повеќе Позиции Десктоп Пополнете Светло За Осветлување На Шминка За Уб?

Селфи Прстен Светло Три-Боја Затемнета 360° Ротација Со Држач За Држач За Мобилни Телефони Со Повеќе Позиции Десктоп Пополнете

DEN 1215.84
Достапно за нарачка

Залиха

[Затемнувачко led прстенесто светло] LED светло со три бои, извор на ладна светлина, топла светлина, мешана светлина, извор на светлина 1% -100% затемнување без чекори. МОНИСТА СО ЛЕД светилки се поставуваат рамномерно во внатрешноста на светилката без никакво вињетирање, што може да обезбеди најсоодветно осветлување. [Висока компатибилност] има гимбал, може да се ротира, интерфејсот Е Дупка Со навој Од М1 / 4 инчи, компатибилна со повеќето стативи, обезбедува статив / мрежна настава / Тикток / биро / десктоп / Блог / видео блогер добро осветлување. [Цврста заграда] заградата на триаголникот има компактна големина, која нема да зазема премногу простор за користење или складирање. Може да поддржува разни прстенести светла без паѓање и секогаш да одржува рамнотежа. [USB Power] Поддржува USB порти што можат да се користат за повеќето уреди, како што се лаптопи, персонални компјутери, мобилна моќност, USB полначи, адаптери за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА итн.Лесно контролирајте го кабелот за напојување за да го вклучите / исклучите или вклучите напојувањето Во Саканиот режим на осветлување. [Штанд за паметни телефони што може да се прошири] држачот за телефон Со повеќе камери е компатибилен со сите паметни телефони и поддржува приближно 57-84мм широки паметни телефони, погоден за i Phone X / Xs / XR / 8/8 Плус / 7/7 плус, погоден За Samsung Galaxy S9 Плус / S9 / S8 Плус / S8 и повеќето паметни телефони со android. Карактеристики : температура на бојата од 3 точки и 10 нивоа на осветленост, што може да биде произволно вклучено прстенесто светло, USB врски спецификации : Материјал : метал, пвц Боја : големина на светло за Црнење : 7,6 инчи големина на клипот на телефонот : смалете 6 см, продолжете 8,5 cm Stand висина : 140,5 cmlamp мониста : извор на Светлина : извор на ладна светлина, мека светлина, метод на топло прилагодување на светлината : без чекори затемнувањесветлина : 3800лукснепрекорно затемнување : 10% -100% ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ : 45впора : Usbcolor Температура : 3200k-5500k, rgbcolor рендерирање индекс : ra> 90пакување вклучува1 * прстен светло1 * кабел за напојување,1 * метална глава,1 * заграда1 * телефонски клипнот : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време1. Поради разликите помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.2. Поради различни рачни мерења и методи на мерење, дозволете отстапување од 1-3 см. Благодарам!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат