0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Соблекувална, Едноставна Шкафче Соба Засолниште За Приватност Продавница За Облека Соблекувална Голем Простор Едноставен Шкафче Соба Безбедност И Приватност Зад

Соблекувална, Едноставна Шкафче Соба Засолниште За Приватност Продавница За Облека Соблекувална Голем Простор Едноставен Шкафче

DEN 1545.60
Достапно за нарачка

Залиха

? [Мобилен и пренослив] Едноставна метална конструкција, лесна за расклопување и склопување и може да се носи со вас. ? [Безбедност и приватност] оваа мобилна фитинг соба користи материјали за засенчување со висока густина за целосно да ја заштити вашата приватност и да ви обезбеди безбеден простор за пресоблекување. ? [ПАРТИЦИЈА ЗА ПРИВАТНОСТ]Едноставен привремен екран во просторијата, изработен од густ Полиестер, мек на допир, природна завеса, ефикасно заштитувајќи повеќе од 90% од светлината, обезбедувајќи личен простор. ? [ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ]Користете висококвалитетна метална челична цевка со одлична стабилност! Задебелените ткаенини за засенчување обезбедуваат приватност и личен простор. ? [Опсег на примена] : едноставната привремена соблекувална е многу погодна за канцеларии, големи трговски центри, бутици, продавници за облека, студија, продавници за невести, куќи, гардероби итн. ????????????користење на тоалетот и уживање во брз туш кога одите на кампување надвор. Исто така, обезбедува соблекувална за моделите да ја менуваат облеката кога снимате на отворено, за натпревар во танцување или за облека вендинг параметри на производот-Име : Пренослива соблекувална-материјал За Завеси : полиестерски влакна-материјал за Рамка : висококвалитетна челична цевка-Тежина : ОКОЛУ 9КГ-11кг-Спецификации : ширина x дијаметар x висина-Големина : 80х80х200см, 80х100х200см, 100х100х200см-висина на завесата : 200см-дали да се соберат : да-дали да се удри : да-Обезбедете 10 Бои за да одговараат на Вашите Различни стилови на декорација.Вклучено пакување : Завеса x1;метална рамка x1 сет;додатоци За Инсталација x1;Метална кука x1.Ако имате какви било прашања во процесот на купување на овој производ, можете да не контактирате по пошта, ние ќе ви одговориме навреме!????????????Повратни информации од клиентите за нашите производи : Одличен Менувачки Штанд за Фотосесии, соблекувална од страната на базенот!Цврста ткаенина што не можете да ја видите!Супер Цврст и Добро Изграденмногу убав квалитет!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат