0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тело - Цврста Решетка За Напојување Ј-Куп, Ј-Куки ЗА PPR1000 или PPR500

Тело - Цврста Решетка За Напојување Ј-Куп, Ј-Куки ЗА PPR1000 или PPR500

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

ДОДАТОК : Опционален премиум пар Ј-Куп, Ј-Куки ЗА PPR1000 или PPR500 Лавици За Напојување. ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ : овој додаток за вметнувања со големо влијание ги штити вашите решетки од виткање за време на интензивни тренинзи и фитнес рутини. КАПАЦИТЕТ НА ТЕЖИНА : Моќните Ј-Чаши или Ј-Куки се тестираат со капацитет од 700 килограми тежина. : Цврсто Тело го поставува стандардот за квалитетна опрема за вежбање, фитнес и тренинг. ДИМЕНЗИЈА : овој прилог тежи 9. 9 килограми. Телото-Цврста Решетка За Напојување Ј-Куп, Ј-Куки, е опционален додаток за ВАШИОТ PPR1000 или PPR500. Pprjc J-cups имаат вметнувања со висок удар за да ја подобрат безбедноста за време на тренингот и да ги заштитат вашите шипки. Овој додаток е тестиран со капацитет од 700 килограми тежина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат