0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
4 Парчиња Астронаут И Месечината Кабинетот Копчиња Тркалезна Стакло Фиока Рачки Повлекува За Кујнски Мебел Хардвер Шкаф Шкаф За Гардероба Библиотека Со Завртки-1-3/

4 Парчиња Астронаут И Месечината Кабинетот Копчиња Тркалезна Стакло Фиока Рачки Повлекува За Кујнски Мебел Хардвер Шкаф Шкаф

DEN 921.60
Достапно за нарачка

Залиха

ДИМЕНЗИИ : 3, 5х2, 8СМ/1, 38х1, 10ИН; Должина На Завртката : 28ММ. Материјал : Кристално Стакло и Еколошка Пластика. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Пронајдете ја положбата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка , а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и навој цврсто до копчето. Сосема е лесно да ги инсталирате со алатка за домаќинство. ИДЕАЛНИ ЗА ДОМА, КУЈНА И КАНЦЕЛАРИЈА : нашите копчиња се привлечни и модерни копчиња за фиоки за комоди што доаѓаат со уникатен рачно изработен елегантен дизајн. Сите тие се полирани до совршенство за да и дадат на вашата бања, кујнски ормари тој совршен класичен изглед. Без Купување Ризик : 100% Гаранција За Задоволство. Сите прашања со нашите кристални копчиња, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот во рок од 24 часа. Спецификација : Материјал : Стакло+Пластичен Дијаметар На Копчето : 35мм(1,37 инчи)Висина На Копчето : 28мм(1,10 инчи)Дијаметар На Основата : 17мм(0,66 инчи)должина На Завртката : 0, 8х2, 8СМ/0, 31х1, 1инт тежина : 110гр (4 парчиња)Видови На Употреба : Се Применуваат На Кабинет, Библиотека, Врати, Комоди, Фиоки, Гардероба, кујна, Шкаф, Итн.Чекори за инсталација : Пронајдете ја позицијата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка.Потоа поминете низ завртката од задниот дел на конецот на таблата, цврсто до копчето.Пакетот вклучува : 4 Х Рачка На Копчето За Фиоки4 X Завртка Од Нерѓосувачки Челик : бидејќи големината погоре се мери рачно, големината на вистинската ставка може да биде малку поинаква од големината погоре.Поради ефектите на осветлување, поставките на мониторот итн. Може да има мала разлика во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка.По Услугата : 100% Гаранција За Враќање На Парите. Ние се обидуваме да обезбедиме најдобро искуство за купување за вас. Сите проблеми со квалитетот со вашата торба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме.Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, добредојдовте да ја посетите следниот пат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат