0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6 Шарени Постери За Читање За Украси Од Библиотека Во Училница За Постери За Читање Училиште За Основно Училиште, Комплети За Огласна Табла За Читање Училници, Агол

6 Шарени Постери За Читање За Украси Од Библиотека Во Училница За Постери За Читање Училиште За Основно Училиште, Комплети За

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Залиха

Ако Барате Да Предизвикате Доживотна Љубов За Читање Кај Децата; Тогаш ви треба овој декор во училницата за читање; Додека Другите комплети постери за читање се евтино изработени во странство, нашите постери за книги за ѕидови во училницата се направени од САД со дебел картон. Развијте Дневна Навика За Читање Што Се Држи; ќе добиете 6 различни постери од училница/библиотека од 11х14", за конечно да ги возбудите децата за читање; Користете ги овие постери за читање за украси во училницата во библиотеката за да ги тргнете децата од екраните и во книгите. Зајакнување На Развојот И Имагинацијата На Мозокот; овие постери за стратегии за читање за ѕидовите во училницата ви помагаат да ги обликувате раните развојни години на децата; Ослободете ја креативноста на децата со ова читање читањето знаци во училницата е авантуристички постер. Дајте Им На Децата Почеток Во Животот; Користете ги овие знаци за читање за катче за читање во училница како денес читател утре лидер ѕид декор, гроздобер читање е авантура која никогаш не завршува постер/читање е авантура огласна табла декор, или како читање постери за училница. Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите постери за читање што нудиме доживотна гаранција на производителот; Ако имате какви било проблеми со вашите едукативни постери за читање, ние ќе ги замениме со насмевка; нашиот семеен бизнис е тука за да ви помогне да создадете позитивна средина за учење каде што децата можат да успеат сега и во иднина; Зошто да чекате, да ги добиете вашите мотивациони постери за читање денес.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат