0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Умот Читач Кутија За Складирање Монети, Лесен Пристап Фиока, Бамбус Еколошки, Кафеава

Умот Читач Кутија За Складирање Монети, Лесен Пристап Фиока, Бамбус Еколошки, Кафеава

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Залиха

Држи четвртини, пара, никели и пени. Направено од материјал. Елегантниот дизајн и процепот одозгора овозможуваат монетите лесно да се лизгаат во фиоката. Лесно извадете монети со отстранување на горниот дел. Димензии : 6 (L) x 9 (W) x 2 (H). Уморни од тешки џебови поради вашата промена Од Старбакс? Сега имајте место за чување на вашите монети, освен вашите џебови. Сега можете да ги чувате вашите монети и лесно да ги извадите кога е потребно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат