0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДОИТОЛ Полици Загради Држачи За Чевли За Монтирање На Ѕид 3 парчиња Влечки Без Удари Решетки За Складирање Ѕидни Висечки Лавици За Складирање Папучи Држачи За Прек?

ДОИТОЛ Полици Загради Држачи За Чевли За Монтирање На Ѕид 3 парчиња Влечки Без Удари Решетки За Складирање Ѕидни Висечки Лавици

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Оваа решетка е изработена од врвен материјал, кој нема да се деформира или да падне, и е и издржлив. Леплив дизајн, складирање на ѕид и без удари, безбеден за површината. Едноставен и модерен дизајн, исто така, може да ја направи вашата бања поперсонализирана. носивост и штити од вода, погодна и за употреба во кујна и во бања. Отстранувањето не остава трага, погодна за дома, хотел, сала, кујна, бања, бања. Описова е пригодна решетка за складирање на влечки. Едноставно во структурата. Може да се залепи на ѕидот, што може да ја одржува вашата соба уредна. Доаѓа со рационален дизајн, лесно можете да ги чувате вашите крпи или влечки. Совршен за употреба во бања и спална соба. материјал, има долг работен век.Карактеристики-Боја : Светло розова, светло сина, инкан.- Материјал : .- Големина : Околу 23,00Х10, 00Х3, 00см/9, 04Х3, 93Х1, 18 инчи.- Оваа решетка е изработена од врвен материјал, кој нема да се деформира или да падне, и е и издржлив.- Леплив дизајн, складирање на ѕид и без удари, безбеден за површината.- Едноставен и модерен дизајн, исто така, може да ја направи вашата бања поперсонализирана.- Силна носивост и штити од вода, погодна и за употреба во кујна и во бања.- Отстранувањето не остава трага, погодна за дома, хотел, сала, кујна, бања, бања.Пакет Вклучувајќи 3 х лавици за складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат