0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тенг Алатки 7/32 Инчи САЕ 1/2 Инчен Погон Хексадецимален Хром Ванадиум Приклучок | Механичка Алатка | Рачна Алатка-М121107-Ц

Тенг Алатки 7/32 Инчи САЕ 1/2 Инчен Погон Хексадецимален Хром Ванадиум Приклучок | Механичка Алатка | Рачна Алатка-М121107-Ц

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

[ЕКСТРА СИЛЕН ] приклучокот е изработен од хром ванадиум челик со с2 челичен бит за јачина и флексибилност. [ ЗГОЛЕМЕН СТИСОК ] сатенска завршница за подобар стисок при ракување со штекерот - совршен за мрсни средини. [За ХЕКСАДЕЦИМАЛНИ ПРИЦВРСТУВАЊА ] Дизајнирани За употреба со прицврстувања на шестоаголни дупки. Користете со шестоаголни завртки или завртки за грутки. [ИНСТАНТ ИДЕНТИФИКАЦИЈА ] приклучокот има ознаки со печат на тркалање за да обезбеди трајна и моментална идентификација на штекерот. [БЕЗБЕДЕН ПОГОН ] вдлабнатина Со Топчести лежишта на женскиот крај за безбедно да се фати крцкалка или продолжна лента.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат