0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Основна Книга За Нарачки За Купување, 50 Комплети 8 3/8 х 10 11/16 2 - Дел Без Јаглерод, Бел &засилувач; Канаринец, Врзан Обвивка, 1-Пакет

Основна Книга За Нарачки За Купување, 50 Комплети 8 3/8 х 10 11/16 2 - Дел Без Јаглерод, Бел &засилувач; Канаринец, Врзан Обвивка,

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ. Содржи 50 комплети по книга. Листот содржи области за информации за клиентите, број на нарачка, датум, информации за испорака, продавач. Колоните вклучуваат количина, опис, цена и количина. ДВА ДЕЛА БЕЗ ЈАГЛЕРОДНИ ФОРМИ. Белата Ја Задржува жолтата копија за вашите записи. ПОСЛЕДОВАТЕЛНО НУМЕРИРАНИ. Уникатните големи 6-цифрени броеви за прием отпечатени во црвено ви помагаат лесно да ги лоцирате нарачките. Лесно прилагодете со користење на дополнителен простор за печатот на вашата компанија. ДИЗАЈНИРАН ЗА ПОГОДНОСТ. Завиткајте околу капакот. Преклопете го задниот капак помеѓу комплетите за да ги одржувате фактурите уредни и читливи. Перфорирани страници. Лесно солза-далеку страници. Базиќ обезбедува различни професионални форми : Книга За Фактури, Книга за Сметки За Готовина или Изнајмување, Книга За Нарачки За Продажба, Книга За Нарачки За Купување. Одлично за потребите на компанијата цитат, фактура, изнајмување, наплата и многу повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат