0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Затворено Реле За Напојување: 6 Пина-Реле, ДПСТ-НЕ, 200/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Завртка, 25А @ 240В, Заграда

Затворено Реле За Напојување: 6 Пина-Реле, ДПСТ-НЕ, 200/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Завртка, 25А @ 240В, Заграда

DEN 667.20
Достапно за нарачка

Залиха

`+Ставка-Реле : Затворено Реле За Напојување. `+Серпентина Волти : 200/240 V НАИЗМЕНИЧНА струја. Наизменична СТРУЈА Контакт Рејтинг-Реле : 25А @ 240В. € ●Број На Иглички-Реле : 6. `+Контакт Материјал : Сребрена Легура. G7 L-2 A-BJ-CB-AC200/240 Со врвни монтирани терминали, ова затворено реле за напојување има држач за монтирање од типот на прирабница. Диелектрична јачина : 4000 VAC на 1 мин.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат