0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Роберт Кауфман Ткаенини Занаетчиски Батики Касури Шарм Плоштади

Роберт Кауфман Ткаенини Занаетчиски Батики Касури Шарм Плоштади

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Занаетчиски Батикс касури колекција Од Роберт Кауфман Ткаенини. Дизајниран Од Студиото Лун. Шарм Плоштад (Шарм Пакет) вклучува 42 5-инчен квадрати. Батик (100% Памук); врвна ткаенина за квалитет на јорган. Ткаенина пакет од 42 5-инчни квадрати од занаетчиската колекција Батикс Касури од дизајнерот Лун Студија За Ткаенини Роберт Кауфман.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат