0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Зелердо 8 Парчиња 304 Држачи За Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Одмор За Стапчиња

Зелердо 8 Парчиња 304 Држачи За Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Одмор За Стапчиња

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Вклучен пакет : 8 х одмор со стапчиња за јадење. Изработен од нерѓосувачки Челик 304, цврст и издржлив. Големина : 2,3 Х 0,7 Х 0,7 инчи (5,8 Х 1,7 Х 1,7 см). Лесно за чистење, може да го стави директно во машината за миење садови. Погоден за држење стапчиња за јадење, ножеви, вилушки, лажици. Спецификации : Материјал : 304 Големина Од Нерѓосувачки Челик : 2,3 Х 0,7 Х 0,7 инчи (5,8 Х 1,7 Х 1,7 см). Боја : Сребрениот Пакет вклучува : 8 х одмор со стапчиња за јадење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат