0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ИФДМ 5-60КГ Прилагодлив Тежок Зафат Опрема За Обука За Тренери За Раце Фитнес Вежбање За Вежбање Пренослив

ИФДМ 5-60КГ Прилагодлив Тежок Зафат Опрема За Обука За Тренери За Раце Фитнес Вежбање За Вежбање Пренослив

DEN 480.00
Достапно за нарачка

Залиха

Можете да ја прилагодите напнатоста на јачината од 10 килограми на 60 килограми со вртење на црвеното копче. Одлична алатка за обука за зајакнување на рацете, зглобовите и подлактиците. Мал и исклучителен, лесен и пренослив, можете да го земете со себе и да вежбате во секое време, насекаде. Погоден за постари лица, канцелариска толпа и спортски ентузијасти. Цврст и робустен дизајн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат