0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
UYSVGF 12 парчиња Стаклени Тегли, Проѕирни Тегли За Зачини Со Капаци, Тегли За Складирање Храна Канистри За Кујнски Контра Органи

UYSVGF 12 парчиња Стаклени Тегли, Проѕирни Тегли За Зачини Со Капаци, Тегли За Складирање Храна Канистри За Кујнски Контра Органи

DEN 7560.00
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 6, 5х10см, Капацитет : 300мл. Малиот комплет стаклена тегла може да ви помогне да сортирате и складирате многу предмети за да ја одржите вашата соба чиста и убава. Овие прекрасни стаклени садови се подебели од другите тегли. Овој резервоар за складирање стакло може да се загрее до 150 степени со пламен или до минус 20 степени. Кристалното стакло ви овозможува да видите што има внатре и лесно да следите дали ви снемува храна. Контејнерите за складирање стакло се безбедни за миење садови, безбедни за фрижидери и микробранови, а дрвените капаци може да се избришат со крпа. Боја : како што е прикажано (транспарентна + боја на дрво)Материјал : + Големина На Стакло : 6, 5х10см, Капацитет : 300мл. Малиот комплет стаклена тегла може да ви помогне да сортирате и складирате многу предмети за да ја одржите вашата соба чиста и убава.Овие прекрасни стаклени садови се подебели од другите тегли.Овој резервоар за складирање стакло може да се загрее до 150 степени со пламен или до минус 20 степени .Кристалното стакло ви овозможува да видите што има внатре и лесно да следите дали ви снемува храна. Контејнерите за складирање стакло се безбедни за миење садови, безбедни за фрижидери и микробранови, а дрвените капаци може да се избришат со крпа.Содржина на пакетот : 12 * стаклена јаросамо горенаведената содржина на пакетот, со исклучок на други производи.Забелешка : Различното осветлување и приказ може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поинаква од вистинската ставка. Толеранцијата на мерење е + / - 1-3 см.Домашна Кујна Кујна Трпезарија Кујна Организација За Складирање Храна Тегли За Храна Канистри.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат