0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Термички lga 1700-AXP90 Е Применлив ЗА AXP90-X53/47/36 Серија Процесорот Воздух Кулер. Лга 1700 Монтажа Држач Монтажа Комплет Се Специјално Развиени За Тенки и Надолу притисок рад

Термички lga 1700-AXP90 Е Применлив ЗА AXP90-X53/47/36 Серија Процесорот Воздух Кулер. Лга 1700 Монтажа Држач Монтажа Комплет

DEN 95.84
Достапно за нарачка

Залиха

●Преглед на брендот® Термалрајт е тајванска марка со повеќе од 20 години развој. Има одредена популарност на домашниот и странскиот пазар и има клучно влијание на пазарот на играчи. Се фокусиравме на истражување и развој на компјутерски додатоци. Производните линии за истражување и Развој вклучуваат : радијатор со воздушно ладење НА ПРОЦЕСОРОТ, вентилатор за куќиште, термичка силиконска подлога, термичка силиконска маст, контролер на вентилаторот на ПРОЦЕСОРОТ, држач за монтирање против паѓање, држач за монтирање за поддршка и други стоки. ●Спецификација на производот ● lga1700 држач за монтирање специјално развиен за радијатори од серијата THERMALRIGHT AXP90 X36/47/53. Поддржува инсталација на притисни надолу процесорот ладилник На Интел LGA1700 (LGA17xx Серија) слотови на 12-та генерација на јадрото i5, Основни i7 и основни i9 процесори. Поддржете тенки и надолни радијатори под притисок. ●Поддржани Модели€поддржан термички Процесорски топлински мијалник модел : AXP90 X36/47/53 серија. Неподдржан модел : други модели. €Добар квалитет quallright LGA 1700-AXP90 е произведен со висок квалитет. Системот за инсталација не само што го прави процесот на инсталација прилично едноставен, туку и го прави совршениот контактен притисок помеѓу заградата и ПРОЦЕСОРОТ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат