0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
APOSU Силиконски VR Школка Покритие За Oculus Потрагата 2 VR Слушалки Предниот Капак Заштита На Кожата Анти-гребење Шок-Отпорни Додатоци За Q2

APOSU Силиконски VR Школка Покритие За Oculus Потрагата 2 VR Слушалки Предниот Капак Заштита На Кожата Анти-гребење Шок-Отпорни

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

●Флексибилен и Мек! Предниот Капак е изработен од висококвалитетен силикон, кој е флексибилен и лесен за инсталирање. ●Заштитете ЈА Предната Камера На ВР Овој VR Заштитник е одличен За Oculus Потрагата 2 VR Слушалки За Игри Против Гребење И Прашина И Шок. ●Прецизно Удирање● не е резервирана само локацијата На портата за полнење на камерата, туку е резервиран и делот за дисипација на топлина од Потрагата 2, така што додека ја заштитувате Потрагата 2, тоа не влијае на дисипацијата на топлина. ●Заклучете го Работ● и рабниот дел е опкружен, така што предниот капак нема лесно да падне. €Лесно За Чистење q расклопениот силиконски ракав може директно да се исплакне со чиста вода, чиста и хигиенска. Анти Шок Предниот Заштитник со& За Oculus Потрагата 2 Карактеристики : Заштита на најважниот дел од VR слушалки и намалување на влијанието на Тампон Пакет Содржи : 1 * VR Школка Пред Лицето Заштитник Покритие.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат