0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Power4Laptops Замена Лаптоп Процесорот Вентилатор Компатибилен СО HP Знак 15-dc0007nm

Power4Laptops Замена Лаптоп Процесорот Вентилатор Компатибилен СО HP Знак 15-dc0007nm

DEN 340.80
Достапно за нарачка

Залиха

Потребно Е Професионално Вклопување. Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот, доколку оригиналот е неисправен или оштетен. Вентилаторите може да бараат лемење и силно се советува да го имате предметот опремен од квалификуван компјутерски техничар. Ве молиме имајте предвид дека многу обожаватели имаат ист број на делови и треба да бидете сигурни дека ќе го отстраните стариот вентилатор од вашиот лаптоп и ќе го споредите со сликата содржана во списокот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат