0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Х-ДРИ 5 Парчиња Вилушка Тип 8 Позиции Терминална Лента Скокач Блок 400В 10а Црна (5 Пиези Типо Тенедор 8 Позиции Терминална Лента Скокач Блок 400в 10а Црнец

Х-ДРИ 5 Парчиња Вилушка Тип 8 Позиции Терминална Лента Скокач Блок 400В 10а Црна (5 Пиези Типо Тенедор 8 Позиции Терминална

DEN 1459.20
Достапно за нарачка

Залиха

Име на производ : Терминален Скокач Со Ленти;Модел : 0802/8п;Номинална Вредност : 400В, 10А. Позиции : 8;Дизајн : Тип На Вилушка;Материјал : Пвц, Метал. Боја : Сребрен Тон, Црна;Внатрешна Ширина : 4,4 мм;Надворешна Ширина : 8,0 мм. Вкупна Ширина На Ракавот : 89мм;Вкупна Висина : 23,5 мм(Анчо вкупно де ла манга : 89 мм; Алтура вкупно : 23,5 мм. Тежина : 40гр;Содржина На Пакетот : 5 х Терминална Лента(Пезос : 40 г; Контенидо дел пакет : 5 х раја терминал. 5 Парчиња Вилушка Тип 8 Позиции Терминална Лента Скокач Блок 400 V 10a Црнофуркат претходно изолираниот терминал е лесен за поврзување со електрична жица за да се зајакне неговата сигурност и безбедност.Широко се користи во машината, електрична енергија, железница, бродоградба, авијација, домашен апарат, компјутер или друга автоматска опрема. Опис На Шпански 5 Пиези Типо Тенедор 8 Позиции Терминална Лента Скокач Блок 400w 10a Негрономбре дел продукто : Терминална Лента Скокач; Модел : 0802 / 8p; Храброст номинална : 400w, 10 APosiciones : 8; Дисењо : Типо де хоркила; Материјал : Пвц, Металколор : тоно платеадо, негро; Анчо Ентериер : 4,4 Мм; Анчо Екстериер : 8,0 Мманчо Вкупно де ла манга : 89 Мм; алтура вкупно : 23,5 Ммпесо : 40 гр; контенидо дел пакет : 5 х раја терминал.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат