0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Холибана Велигденска Шлаканица Нараквици Зајаче Зајак Нараквици Велигденско Јајце Порибување Полначи За Деца Добрите Полнила За Торби Партиски Материјали

Холибана Велигденска Шлаканица Нараквици Зајаче Зајак Нараквици Велигденско Јајце Порибување Полначи За Деца Добрите Полнила

DEN 63.84
Достапно за нарачка

Залиха

? Оваа Нараквица За Шлаканица е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба без проблеми со чувствителноста на кожата. ? Поставата Нараквица : прекрасниот дизајн и модел со удобна текстура ќе ја обезбеди својата практичност и популарност на сите партии. Одличен подарок за деца кои играат и многу се забавуваат. ? Големина На Тапкање Рака Бенд : Прибл. 21, 5х2, 5х0, 3см. Шлаканица на зглобот и тие се формираат во нараквица. Карактеристичен и исклучителен дизајн со пријатна боја и осветленост го прават да изгледа уникатно и карактеристично. ? Нараквица за велигденска забава : Прекрасен украс за дизајн на јајца во средината, зајакнете ја атмосферата на забавата. Креативни модели на јајца погодни за велигденско носење. ? Силиконски гумени нараквици : Одличен допир за забава во сезоната на празници, украсете го вашиот дом полн со празнична атмосфера. Тоа е одличен украс за облекување забави. Опис Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба без проблеми со чувствителноста на кожата. Прекрасниот дизајн и модел со удобна текстура ќе ја обезбедат неговата практичност и популарност на сите забави. Исклучителната структура и занаетчиството го прават да изгледа уникатно и карактеристично. Тоа е одличен украс за облекување забави. Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : пвц.- Големина : Прибл. 21, 5х2, 5х0, 3см.Пакет Вклучувајќи 1 x шлаканица нараквица.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат