0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Притиснете На Ноктите Лажни Нокти Со Среден Ковчег Со Дизајни На Кристал Од Пеперутка Вештачки Acлни Розови Лажни Нокти Сјајна Целосна Покривка Стап На Ноктите За Ж

Притиснете На Ноктите Лажни Нокти Со Среден Ковчег Со Дизајни На Кристал Од Пеперутка Вештачки Acлни Розови Лажни Нокти Сјајна

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

ПАКЕТОТ СОДРЖИ - 24 парчиња целосен капак совети за нокти со 12 големини, 1 парче датотека за нокти, 1 парчиња налепници за желе за нокти со 24 парчиња и 1 парче дрвен стап за отстранување на врвовите на ноктите на ковчегот. ЗДРАВЈЕ И ИЗДРЖЛИВИ-средни квадратни лажни нокти додатоци се направени од акрилик, тоа е заштита на животната средина, нетоксични, без мирис. Тие се издржливи и цврсти. МИНИМАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА-Лажни нокти со сјаен дизајн само изберете го парчето за нокти што ви одговара, полирајте го креветот за нокти, залепете го лепилото за желе што го подаруваме и притиснете трендовски нокти за 30-тите години за да добиете природен маникир што им се допаѓа на девојките. Поради ограничената употреба на лепак за желе, ви препорачуваме да користите сопствен лепак. ЛЕСНО ЛЕПЕТЕ ГО САЛОНОТ ЗА НОКТИ ДОМА-Користејќи ги нашите лажни нокти со лепак, неговата многу лесна за самостојна домашна уметност за нокти. Наместо да трошите многу време и пари во салонот за нокти, можете да го промените стилот на ноктите за 15 минути во секое време и насекаде. СОВРШЕН ПОДАРОК-Притиснете на француски лажни нокти е совршен подарок за девојка, сопруга, пријатели и роднини. Ако имате какви било предлози или прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не преку ОК или е-пошта и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат