0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гидвч Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Контејнер За Храна-Повеќеслоен Изолиран Топлинска Изолација Контејнер За Складирање Храна Носач Чувајте Топло 12 часа

Гидвч Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Контејнер За Храна-Повеќеслоен Изолиран Топлинска Изолација Контејнер За Складирање

DEN 3163.68
Достапно за нарачка

Залиха

● 304 нерѓосувачки челик, издржлив, отпорен на ' рѓа. Пп сад за храна, здрав, нетоксичен и без мирис. ●1,8 Литри голем капацитет, може да ви гарантира дека ќе донесете доволно храна. ●Добро запечатување, без истекување на супа, одржување на оригиналниот вкус на храната. ●Трислојна структура, слоевит печат, храната не влијае едни на други. ● Големина на производот : 22, 5х12, 5см_ Име На Производ : Изолирана Кутија За Ручек_ материјал На Производот : 304 нерѓосувачки челик} употреба На Производот : чувајте ја храната свежа и топла} Детали за Производот : Внатрешна употреба НА ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ПП за мир На умот, до 12 часа зачувување на топлина дизајн на одделни јадења, вкусни без ражничи, удобни и практични.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат