0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Апстракт Fall Тиква Јавор Лисја Хартија За Завиткување Ролни За Роденденски Свадби Празник Апстракт Fall Тиква Јавор Лисја Пакет Од 3 Ролна Хартија За Пакување Подароц

Апстракт Fall Тиква Јавор Лисја Хартија За Завиткување Ролни За Роденденски Свадби Празник Апстракт Fall Тиква Јавор Лисја Пакет

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

?Подарок Пакување Хартија Сет : Вклучува 2 пакет роденден завиткување хартија преклопени листови. ?Големина На Хартија за завиткување : Секоја хартија за завиткување е широка 23 инчи и долга 58 инчи. 27,82 Вкупно квадратни метри во собата.совршен за мали и средни подароци. ?Врвен Квалитет : Изработен од висококвалитетни хартиени материјали,рециклирачки и еколошки состав. Применлива Прилика : Различни модерни дизајни се совршени за божиќ,свадба,родендени,Денот на Мајката,Денот на Таткото,Валентин и други завиткување на подароци за забави. ?Услуга по Продажбата : ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте не за бесплатна замена или целосна наплата,ви благодариме за разбирањето и поддршката. ●Спецификации : материјал за хартија за завиткување роденден : хартија, рециклирачки и еколошки состав. Секоја големина на хартија за завиткување : прибл. 23 х 58 инчи Шема : како што е прикажано на сликата Применлива пригода : Хартија за Обвивка за Подароци совршена за роденден, празник, Божиќ, свадба, ден на Мајката,туш за бебиња и повеќе обвивки за подароци, се многу погодни за жени, мажи, момчиња, девојчиња, деца, бебе, деца забелешка : ❤Ве Молиме погледнете го мерењето пред купувањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат