0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пирекс Пакет - 3 Предмети: 7210-КОМПЈУТЕР 3-Чаша Сини Пластични Капаци

Пирекс Пакет - 3 Предмети: 7210-КОМПЈУТЕР 3-Чаша Сини Пластични Капаци

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Залиха

Вклучени во пакетот : (3) Пирекс 7210-КОМПЈУТЕР 3-Чаша Сини Пластични Капаци (Контејнери Не Се Вклучени). Непорозната Површина Не Апсорбира Мириси На Храна, Вкусови или Дамки; бпа-слободен. Фрижидер, Микробранова Печка И Топ-Решетката Машина За Миење Садови Безбедно. Не ќе одговара Сидро Хокинг Производи. Вистински Капаци За Замена На Пирекс; Направени Во САД. Темно синиот капак На Пирекс 7210-КОМПЈУТЕР одговара на садот за мешање Пирекс од 3 чаши. Капаците На Пирекс го прават готвењето, сервирањето и складирањето погодно и лесно - совршено за секоја пригода. Овие разноврсни капаци На Пирекс се безбедни за употреба во фрижидер, замрзнувач или микробранова печка и лесно се чистат на горната решетка на машината за миење садови. Направени од непорозна површина, овие капаци нема да апсорбираат мириси на храна, вкусови или дамки. Овие капаци се направени во САД и се без БПА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат